Tere!
Saame tuttavaks. Meie, Valdo ja Liina, väike perefirma sai alguse tegelikult vajadusest. Meile ei meeldinud maailm kus me elasime, järelikult tuli luua oma, ikka samm sammukese haaval.

Siinkohal räägib Valdo oma loo.
Varasemalt olin väga suures ülekaalus ja sellest tulenevalt tekkisid ka tõsised terviseprobleemid. Sündis kindel otsus - olukord peab muutuma. Kerge koduse trenni ja rohke liikumise saatel ei juhtunud esimese pooleteise kuuga absoluutselt mitte midagi, kuid siis hakkas kaal tasapisi langema, kusjuures jälgisin hoolega, et ei kaotaks kaalu rohkem kui 1,5-2 kg kuus, et mitte organismi ilmaaegu kurnata. 18 kuuga olin kaotanud 25 kg, kuid siis järsku ei muutunud enam midagi, ükskõik kui palju ma ka treenisin, kaal ikka püsis. Hakkasin asja uurima ja jõudsin kiirelt järeldusele, et asi peab olema toitumises. Ja kui juba toituda ja tahta terve olla, siis tuleb tarbida võimalikult head ja kvaliteetset "kütust" ja nii ma leidsingi oma tee mahetoidu juurde, saades lihtsalt aru, et toidul ja toidul on vahe. Sellest sai aru ka minu keha ja tänas mind veel 8-9 kilogrammise kaalukaotusega ja nüüd kujutage ette - ma olen nii oma keha kui ka tervisega väga rahul:)

Mõne aja möödudes otsustasime koos Liinaga hakata seda kogemust pakkuma ka teistele. Elam teadmisega, et oleme see, mida sööme. Toitumine on lihtsaim ja kindlasti odavaim viis hoida oma tervist ja elada täisväärtuslikku elu kõrge vanuseni.

Ja siin on meie teise asutaja, Liina, lugu.
Suur osa minu elust on möödunud suuremal või vähemal määral ülekaalulisena, tuues endale pidevalt erinevaid põhjuseid, miks ma midagi ette ei võta. Saades innustust oma abikaasalt, kes oli selle tee läbi käinud otsustasin, et tahan samuti elada aktiivset elu, süüa puhast toitu, kanda ilusaid riideid ning mitte iga paari kiirema sammu peale hingeldada. Nagu paljudele meist, seondus ka mulle kunagi sõna dieet eelkõige pideva näljatundega, kuid olin isegi selleks valmis. Õnneks teadsin juba selleks hetkeks, et õigete toiduvalikute korral ei ole nälgimine absoluutselt vajalik. Peale mõne asjatundjaga rääkimist tekkis arusaam, et süüa ei tule mitte vähe, vaid õigeid asju!

Edu võti on puhtas toidus, millele ei ole lisatud säilitus- ega värvaineid, liigset suhkrut ega kurikuulsaid maitselisandeid. Mida puhtam on toit, seda rohkem on selles toitaineid, vitamiine ja mineraale ning seda paremini organism seda omastab. Tasakaalus toitumine varustab keha kõigi vajalike vitamiinide ja mineraalidega ning annab täiskõhutunde pikaks ajaks. Üheks elumuutvaks avastuseks oli minu jaoks looduslik magustaja erütritool, mis sisaldab 0 kalorit – siiani ei ole keegi aru saanud, et mu kohupiimakreemis ei olegi tavaline valge suhkur.

Muutes oma toitumist olen kaotanud aastaga üle 20 kilo ja seda kõike märkamatult, nautides maitsvat toitu ja mõõdukalt sportides. Tervislik toitumine ei ole kallis, sest nii paljud asjad jäävad poes ostmata, sest käsi lihtsalt ei tõuse panema ostukorvi tooteid, mis sisaldavad kehale kahjulikke lisaaineid ja ohtralt lisatud suhkrut. Hooligem endast!