Soovid osta hulgi?
Helista meile: +372 51 900 330

SMARTPOSTI PAKIAUTOMAADID EESTIS JA SOOMES JA VÄHESEL HULGAL OMNIVA PAKIAUTOMAATE EESTIS

(4€). Soovitame igal juhul kasutada SMARTPOST pakiautomaate! Mugavad, kiired ja 100% ilmastikukindel. NB! Toimetame kauba TASUTA pakiautomaati kui ost ületab 60€.

Pakiautomaadid asuvad üle Eesti ja tänu sellele saab ostja valida omale kõige mugavama pakiautomaadi.

Me komplekteerime ja saadame kaubad reeglina välja 2-7 TÖÖPÄEVA jooksul.

PAKI SAAMINE

Kui pakk on jõudnud pakiautomaati saate te SMS'i koos vajalike juhenditega sellele numbrile mis olite kauba ostmisel "chekout" lehel sisestanud. Pakiautomaadi juures sisestage kood mille saite sõnumiga kasutades puutetundlikku ekraani. Õige hoiukapp avaneb peale koodi sisestamist ja pakk ongi Teie! Pakki hoitakse kapis tavaliselt 7 päeva.

 

KULLERTEENUS EESTIS 6€

Kauba komplekteerime ja saadame reeglina välja 2-7 tööpäeva jooksul. Kaup toimetatakse kätte aadressile mis te lisasite ostu tegemise ajal. Kommentaaride väljale saate lisada oma eelistused kauba kättetoimetamise aja kohta. Kuller helistab tavaliselt 15 enne saabumist. Kulleri saabumise aeg kõigub kuskil 30-ne minuti ringis. Kui kaupa ei õnnestu esimesel korral kätte toimetada, siis proovitakse tasuta veel üks kord kaup kätte toimetada või te võite ka valida mõne pakiautomaadi kuhu kaup toimetatakse.

0