UUS KATEGOORIA "JAHETOOTED"

Alates 01.04.2021 on greenest.ee kaubavalikusse lisandunud tooted mis vajavad nii hoiustamiseks kui ka veoks eritemperatuuri. Nende hulka kuuluvad piima- ja lihatooted, erinevad vegantooted ning mõistagi aed- ja puuviljad.

Nende toodete transport maksab ÜLE EESTI 8 EUR. Eriveole kehtib eraldi tarnegraafik.

RÄÄGIME TARNEAEGADEST

Olles suhelnud klientidega, siis oleme tähele pannud, et nii mõnelegi on arusaamatu, et miks kauba kättesaamine võtab kohati väga kaua aega. Püüame siinkohal võimalikult lihtsalt selgitada, et miks see nii on. Meie eesmärk (lisaks puhtale, kvaliteetsele ja värskele toorainele) on pakkuda ka häid hindu, hinnad aga koosnevad mitmest komponendist ja üks väga suur komponent on transpordi hind. Seega, et hoida toote lõpphind võimalikult madalal peab ühe korraga transportima võimalikult suure koguse tooteid. Hoolimata sellest teeme alates 01.09.2021 partnerite juurest veo kaks korda nädalas. Ikka ainult mõeldes oma klientidele.

Praegu lähevad meil tellimused lukku iga reede ja esmaspäeva hommikul kell 08:00 ja iga kolmapäeva ja neljapäeva hommikul 08:00.
PS! Eritemperatuuri nõudvate kaupade tellimused lähevad lukku ainult reedel ja esmaspäeval v.a. juhul kui need kaubad on juba meie Eesti laos kohapeal olemas.

Kaubad saadetakse Itella terminali iga reede ja teisipäeva hommikul. Pakiautomaati jõuab Sinu pakk tavaliselt 24-72 tunni jooksul.

PS! SUURTE TARNEPROBLEEMIDE TÕTTU LOOBUSIME KASUTAMAST DPD JA OMNIVA PAKIAUTOMAATE EESTIS.

Pakiautomaadi kulu on 4 €. Soovitame igal juhul kasutada SMARTPOST pakiautomaate! Mugavad ja kiired, lisaks ei kimbuta neid talvel külma, ega suvel kuumakraadid. NB! Toimetame kauba TASUTA pakiautomaati kui ost ületab 60€.

Pakiautomaadid asuvad üle Eesti ja kullerid liiguvad ka üle Eesti, tänu sellele saab ostja valida omale kõige mugavama tarneviisi.

PAKI SAAMINE

Kui pakk on jõudnud pakiautomaati saate te SMS'i koos vajalike juhenditega sellele numbrile mis olite kauba ostmisel "chekout" lehel sisestanud. Pakiautomaadi juures sisestage kood mille saite sõnumiga kasutades puutetundlikku ekraani. Õige hoiukapp avaneb peale koodi sisestamist ja pakk ongi Teie! Pakki hoitakse kapis tavaliselt 7 päeva.

KULLERTEENUS EESTIS 6€

Tellitavad kaubad komplekteerime igal neljapäeval ja esmaspäeval ja saadame välja igal reedel ja teisipäeval. Kaup toimetatakse kätteesimesel võimalusel aadressile mis te lisasite ostu tegemise ajal. Kuller helistab tavaliselt 15 enne saabumist. Kullerile on võimalik saata täpsed juhised kauba kättetoimetamise kohta. Kui kaupa ei õnnestu esimesel korral kätte toimetada, siis proovitakse tasuta veel üks kord kaup kätte toimetada või te võite ka valida mõne pakiautomaadi kuhu kaup toimetatakse.