Soovid osta hulgi?
Helista meile: +372 51 900 330

greenest.ee on on kõige mugavam ostukoht, mis on avatud samadel aegadel kui internet ehk 24/7.  Kauba toimetame kätte üle Eesti.

Meie väike perefirma sai alguse vajadusest ja soovist toituda tervislikumalt ning olla terve.

 
Mõne aja möödudes otsustasime hakata seda kogemust pakkuma ka teistele. Meie mahepoes on müügil üle 2500 erinevat toote sh. ca' 100 FAIR TRADE toodet.

 Lisaks toidukaubale pakume ka biolagunevaid lauanõusid ja kõrsi.

Tegeleme ka hulgimüügiga nii äri- kui ka jaeklientidele. Ärikliendid ostavad meilt tavaliselt teed, kohvi, snäkke ja kvaliteetset rafineerimata pruuni suhkrut või muid magustajaid.

Usume, et kvaliteetne toit peab olema mõistliku hinnaga ning seetõttu on meie põhimõte, et me ei tee juhuslikke allahindlusi, vaid hoiame oma hinnataseme koguaeg nii madalal kui võimalik. Paljud meie tooted on parema hinnaga kui samad või sarnased tooted supermarketites.

Aitame hea meelega oma klientidel valikuid teha ning oleme teejuhiks mahetoidu maailmas ja tervisliku toitumise maailmas. Meie abiga saate kogeda, et tervislik toitumine ei ole kallis.

Mis vahe on mahe- ja tavatoidul?
Reeglina sisaldab mahetoit rohkem väärtuslikke toitaineid, vitamiine, mineraalne ja antioksüdante. Need vahed võivad olla kordades. Mahetoit aitab hoida ära ja leevendada paljusid terviseprobleeme, hoiab kõhu kauem täis ning on lihtsalt maitsvam. Mahetoit ei sisalda kunstlikke säilitusaineid, värv- ja lõhnaaineid ega maitsetugevdajaid. Enamasti on koostisainete nimekiri poole lühem kui tavatoidul. Öeldakse, et oled see, mida sa sööd. Andkem oma kehale siis kvaliteetset kütust!

Kauba saatmine pakiautomaati maksab 3,99€.

Kauba saatmine kulleriga maksab 6€.

Kauba transport on TASUTA üle 50€ ostu puhul.

0