greenest.ee on on kõige mugavam ostukoht, mis on avatud samadel aegadel kui internet ehk 24/7.  Kauba toimetame kätte üle Eesti.

Meie väike perefirma sai alguse tegelikult vajadusest. Siinkohal räägib Valdo oma loo. Varasemalt olin väga suures ülekaalus ja sellest tulenevalt tekkisid ka tõsised terviseprobleemid. Sündis kindel otsus - olukord peab muutuma. Kerge koduse trenni ja rohke liikumise saatel ei juhtunud esimese pooleteise kuuga absoluutselt mitte midagi, kuid siis hakkas kaal tasapisi langema, kusjuures jälgisin hoolega, et ei kaotaks kaalu rohkem kui 1,5-2 kg kuus, et mitte organismi ilmaaegu kurnata. 18-ne kuuga olin kaotanud 25 kg, kuid siis järsku ei muutunud enam midagi, ükskõik kui palju ma ka treenisin, kaal ikka püsis. Hakkasin asja uurima ja jõudsin kiirelt järeldusele, et asi peab olema toitumises. Ja kui juba toituda ja tahta terve olla, siis tuleb tarbida võimalikult head ja kvaliteetset "kütust" ja nii ma leidsingi oma tee mahetoidu juurde, saades lihtsalt aru, et toidul ja toidul on vahe. Sellest sai aru ka minu keha ja tänas mind veel 8-9 kilogrammise kaalukaotusega, ja nüüd kujutage ette ma olen nii oma keha kui ka tervisega väga rahul:)

Mõne aja möödudes otsustasime hakata seda kogemust pakkuma ka teistele. Meie mahepoes on müügil üle 2500 erinevat toote sh. ca' 100 FAIR TRADE toodet.

Lisaks toidukaubale pakume ka biolagunevaid lauanõusid ja kõrsi.

Tegeleme ka hulgimüügiga nii äri- kui ka jaeklientidele. Ärikliendid ostavad meilt tavaliselt teed, kohvi, snäkke ja kvaliteetset rafineerimata pruuni suhkrut või muid magustajaid.

Usume, et kvaliteetne toit peab olema mõistliku hinnaga ning seetõttu on meie põhimõte, et me ei tee juhuslikke allahindlusi, vaid hoiame oma hinnataseme koguaeg nii madalal kui võimalik. Paljud meie tooted on parema hinnaga kui samad või sarnased tooted supermarketites.

Aitame hea meelega oma klientidel valikuid teha ning oleme teejuhiks mahetoidu maailmas ja tervisliku toitumise maailmas. Meie abiga saate kogeda, et tervislik toitumine ei ole kallis.

Mis vahe on mahe- ja tavatoidul?

Reeglina sisaldab mahetoit rohkem väärtuslikke toitaineid, vitamiine, mineraalne ja antioksüdante. Need vahed võivad olla kordades. Mahetoit aitab hoida ära ja leevendada paljusid terviseprobleeme, hoiab kõhu kauem täis ning on lihtsalt maitsvam. Mahetoit ei sisalda kunstlikke säilitusaineid, värv- ja lõhnaaineid ega maitsetugevdajaid. Enamasti on koostisainete nimekiri poole lühem kui tavatoidul. Öeldakse, et oled see, mida sa sööd. Andkem oma kehale siis kvaliteetset kütust!

Kauba saatmine pakiautomaati maksab 3,99€.

Kauba saatmine kulleriga maksab 6€.

Kauba transport on TASUTA PAKIAUTOMAATI üle 60€ ostu puhul.